Predposledné podujatie zavíta znovu do Trebatíc…

Máme pred sebou predposledné preteky tejto sezóny a patrí sa mi Vás na ne, čo najsrdečnejšie pozvať. Tieto preteky sa uskutočnia v dňoch od 29.-30.-31.8.2014 V Trebaticiach. Príchod na trať v Trebaticiach je možný v podstate v hociktorú hodinu, ako dobre viete a poznáte to.

Poprosím Vás o to,aby ste boli ohľaduplný voči ostatným účastníkom pretekov a svoje stany a autá si stavali tak, že bude mať miesto každý. Parkovisko tu nieje úplne najväčšie, ale my sme sa tu vždy pekne zmestili. Tie prihlášky do pretekov je asi zbytočne pripomínať, ale aj napriek tomu chcem vyzvať všetkých pretekárov tried Baby 50 a Baby 60, aby aspoň oni dali o sebe vedieť, že sa zúčastnia pretekov. Štartovné na tento pretek je štandartne a to :

Baby 50 – 40,-
Baby 60 – 50,-
Junior 60- 50,-
ostatné triedy – 55,-

Organizátorovi Open Cupu budete platiť aj piatkový tréning, ktorý bude rozdelený podľa počtu účastníkov. Takže harmonogram na piatkový tréning bude vyvesený až v piatok ráno na informačnej tabuli pri vstupe na trať. Poplatok za piatkový tríning je následovný:
Baby 50 – 20,-
Baby 60 – 25,-
Junior 60- 25,-
ostatné triedy – 30,-
Časový harmonogram na sobotu a nedeľu: V PRíLOHE!!!!!!

Tešíme sa na Vašu účasť po dlhej letnej pauze a veríme , že budete všetci oddychnutý a plný elánu do záverečných zbieraní bodov do celkového bodovania…..

S pozdravom organizátor OPEN CUPu Róbert Chudý.

Časový harmonogram na stiahnutie.

 

You may also like...