Pozvánka na preteky do Brucku na posledné preteky sezóny

Koniec sezóny predo dvermi….

bruck-2015-a
Srdečne Vás pozývam na posledné podujatie tejto sezóny do rakúskeho Brucku. Nakoľko sa nepodarilo pripraviť ideálne podmienky v Dlhej, ktoré by nám umožnili dokončiť sezónu práve na tomto úplne novom okruhu, tak sme sa rozhodli ukončiť tento rok už spomínanom Brucku a to 24. 9. 2016 /t.j.sobota/. Pôjde sa varianta č.3. Vstup do areálu je voľný počas dňa!!!!!! Po 22:00 hod. býva brána v priebehu týždňa zatvorená. Pevne verím, že už v piatok hu nechajú otvorenú celú noc, aby ste mali umožnené vojsť do parkoviska. Predpokladám, že väčšina bude prichádzať vo štvrtok poobede, alebo v piatok počas dňa. Začal nám už aj školský rok, preto si myslím, že podaktorí prídu možno iba v sobotu ráno. Ak by ste sa predsa len rozhodovali, že kedy prísť, tak Vám možno rozhodnutie uľahčím. Na piatok poobede sme pre Vás prichystali malé občerstvenie, posledné pretekové posedenie….  Tieto preteky odštartujeme v piatok a to voľnými tréningami podľa tried. Poplatok za tento tréning, je treba uhradiť majitelovi okruhu. Samotný pretek bude prebiehať až v sobotu.

Štartovné na tento pretek je:

Baby 50 – 40,-eur

Ostatné triedy – 50,-eur

 
Uhradenie štartovného a samotné prihlásenie do preteku je potrebné v sobotu, najneskôr do 10.00hod. Po tejto hodine, bude štartová listina uzatvorená. V prípade neskorého prihlásenia sa bude postupovať podľa predpisov SKP pre rok 2016. Na technickú kontrolu, ktorá bude prebiehať 24. 9.2016 od 7.30 do 10.00hod. je potrebné priniesť komplet výstroj jazdca a k motorom Rotax aj preukaz od motora. Potrebné je, aby ste poslali prihlášku na tento pretek najneskôr do 20.9.2016. Tento časový harmonogram je iba predbežný.

 
Časový harmonogram na sobotu 24.9.2016:
7:30 – 10:00…..Technické preberanie
8:00 – 12:00…..Voľné tréningy
12:00 – 12:20.. Rozprava
12:20 – 13.00…Prestávka
13:00 – 14:30…Meraný tréning
14:30…………… Štart prvých jázd
16:30…………… Štart druhých jázd
18:30…………….Vyhodnotenie

bruck-2015

V tomto období už býva počasie vrtkavé a preto si nedovolím tvrdiť na 100 % , že bude krásne teplúčko. Dážď by nás nemal prekvapiť, ale človek nikdy nevie. Pevne verím, že tento okruh priláka čo najviac pretekárov do každej kategórie a užijeme si skvelé preteky. Preto treba nachystať poriadne techniku, aby vydržala počas celých pretekov. Spomenul by som ešte koncoročné vyhodnotenie. Termín je už stanovený a to 5. 11. 2016 v HOTELI AUTO JAS NITRA. Je to ten istý hotel, ako v minulom roku. Ceny zostávajú tie isté, ako v minulom roku a to dospelý 25,-eur, deti od 15 do 18 rokov 19,-eur a deti do 15 rokov 17,-eur. Služby a pestrosť menu bude určite minimálne taká istá, ako v minulosti, ak nie ešte lepšia. Ubytovanie si každý zaplatí priamo na mieste v deň vyhodnotenia. Rezervácie izieb však treba nahlásiť mne čo najskôr, lebo sa môže stať, že budú všetky obsadené. Nahlasovať to treba buď osobne, telefonický, alebo emailom. Takisto už treba pomaly nahlasovať počty ľudí, ktorí sa plánujú zúčastniť tohto vyhodnotenia. Bol by som rád, keby aj účastníci z Čiech nahlasovali a postupne zaplatili za galavečer. Nechcel by som to riešiť v deň vyhodnotenia, nakoľko tam mám dosť veľa práce a starosti, aby všetko fungovalo a bolo pripravené pre Vás včas. Chcel by som Vás aj touto cestou osloviť a poprosiť, že kto má možnosť nejako prispieť do tomboly cenami, tak by som uvítal všetko. Chceme aj tento rok pripraviť veľmi bohatú tombolu, ako v minulom roku. Veľmi sa na Vás tešíme a každé jedno spoločné stretnutie s Vami je vždy fantastické.

S pozdravom, organizátor Róbert Chudý…

You may also like...