Ani sme sa nenazdali a je tu koniec sezóny

Všetci ste určite netrpezlivo čakali na túto pozvánku, že kde teda nakoniec zavítame!!!! Tento posledný pretek sa bude konať presne podľa kalendára a to 23. 9. 2017 v DLHEJ, na ktorý Vás srdečne pozývam. Podmienky v Dlhej už asi poznáme, pre malú rekapituláciu Vás iba upozorním na malý poplatok vo forme 15,- eur za elektrinu /víkend-caravan,obytný príves!!!/. Nie je to za deň!!!!! Zvykom býva, že sa podaktorí pretekári chcú už vo štvrtok poobede rozbaliť a pripraviť na preteky, takže vstup do areálu je voľný počas celého dňa, už od štvrtka 21.9.2017… Tieto preteky odštartujeme v piatok a to voľnými tréningami podľa tried. Poplatok za tento tréning, je treba uhradiť majiteľovi okruhu. Poplatok za tento tréning je podľa platného cenníka prevádzkovateľa a to 30,-eur. Majitelia strojov Baby 50, pripravte si tieto prevody: Easy 50 Bluebird s obmedzovačom – prevod 9:80,Comer 50 C – prevod 10:88, Iame M1 – prevod 11:88, Honda GX35 – prevod 10:88 ! Už v Dunasjkej Strede sme to používali.. Benzín na tento pretek nie je predpísaný….

Samotný pretek bude prebiehať až v sobotu. Štartovné na tento pretek je:                                                                                                                          

Baby 50 – 40,- Eur
Ostatné triedy – 50,- Eur                                                                                                                        

Uhradenie štartovného a samotné prihlásenie do preteku je potrebné v sobotu, najneskôr do 10.00hod. Po tejto hodine, bude štartová listina uzatvorená. V prípade neskorého prihlásenia sa bude postupovať podľa predpisov SKP pre rok 2017. Na technickú kontrolu, ktorá bude prebiehať 23. 9.2017 od 7.30   do 10.00hod. je potrebné priniesť komplet výstroj jazdca a k motorom Rotax aj preukaz od motora. Potrebné je, aby ste poslali prihlášku na tento pretek najneskôr do 18.9.2017. Tento časový harmonogram je iba predbežný.

Časový harmonogram na sobotu 23.9.2017:

7:30 – 10:00…..Technické preberanie
8:00 – 12:00…..Voľné tréningy
12:00 – 12:20.. Rozprava
12:20 – 13.00…Prestávka
13:00 – 14:30…Meraný tréning
14:30…………… Štart prvých jázd
16:30…………… Štart druhých jázd
18:30…………….Vyhodnotenie                                                                                                                   

V tomto období už býva počasie vrtkavé a preto si nedovolím tvrdiť na 100 % , že bude krásne teplúčko. Je to posledný pretek tejto sezóny a pevne verím, že tento okruh priláka čo najviac pretekárov do každej kategórie a užijeme si skvelé preteky. Bola by to pekná rozlúčka pre tento rok na SKP,preto treba nachystať poriadne techniku, aby vydržala počas celých pretekov. Spomínať, že máte posielať prihlášky na každý pretek cez našu stránku je asi zbytočné, nakoľko ich aj tak veľa z Vás neposiela a tým sťažujete organizáciu pretekov.. Mimochodom, ak si nájdete čas a chcete nám uľahčiť prípravu na preteky, tak v  hornej lište je kolonka s názvom prihláška a cez túto kolonku, Vás poprosím posielajte tie prihlášky .Školský rok nám už začal, a preto si myslím, že podaktorí prídu možno iba v sobotu ráno. Ak by ste sa predsa len rozhodovali, že kedy prísť, tak Vám možno rozhodnutie uľahčím. Na piatok navečer by sme chceli spraviť takú malú akciu na požičovňových motokárach a to Pretek mechanikov.. Bližšie informácie ohľadne tohto preteku by sme si povedali priamo na mieste v Dlhej počas dňa. Záujemcov poprosím, aby sa mi počas dňa nahlasovali, nech vieme koľko strojov treba nachystať. Štartové pole je obmedzené na 17 motokár maximálne.. Ja sa osobne hlásim , ako prvý.. 😀 Spomenul by som ešte koncoročné vyhodnotenie. Termín je už stanovený a to 4. 11. 2017 v HOTELI AUTO JAS NITRA. Je to ten istý hotel, ako v minulom roku. Ceny zostávajú tie isté, ako v minulom roku a to dospelý 25,-eur, deti od 15 do 18 rokov 19,-eur a deti do 15 rokov 17,-eur. Služby a pestrosť menu bude určite minimálne taká istá, ako v minulosti, ak nie ešte lepšia. Ubytovanie si každý zaplatí priamo na mieste v deň vyhodnotenia. Rezervácie izieb však treba nahlásiť mne čo najskôr, lebo sa môže stať, že budú všetky obsadené. Nahlasovať to treba buď osobne, telefonický, alebo emailom. Takisto už treba pomaly nahlasovať počty ľudí, ktorí sa plánujú zúčastniť tohto vyhodnotenia. Bol by som rád, keby sa aj kamaráti z Čiech nahlasovali a postupne zaplatili za galavečer. Je to možné spraviť už aj na tomto poslednom preteku. Nechcel by som to riešiť v deň vyhodnotenia, nakoľko tam mám dosť veľa práce a starosti, aby všetko fungovalo a bolo pripravené pre Vás včas. Chcel by som Vás všetkých aj touto cestou osloviť a poprosiť, že kto má možnosť nejako prispieť do tomboly cenami, alebo sponzorským darom/peniazmi/, tak by som uvítal všetko. Chceme aj tento rok pripraviť veľmi bohatú tombolu, ako v minulom roku. Veľmi sa na Vás tešíme a každé jedno spoločné stretnutie s Vami je vždy fantastické. S pozdravom, organizátor Róbert Chudý…

You may also like...