AUTOSALÓN – KARTING SHOW 2011 NITRA

Ako už bolo spomenuté organizátor OPEN CUP, pripravil v spolupráci s Výstavníctvom Agrokomplex v Nitre Kartingovú výstavu, kde viaceré Slovenské a České firmy predstavia svoje produkty vlastné alebo v zastúpení zahraničných výrobcov.

Predmetom výstavy budú samotné  motokáry, príslušenstvo, náhradné diely, live style. Výstavná plocha bude situovaná v pavilóne M4. Výstava bude doplnená oficiálnym pretekom započítavaným do seriálu Open Cup. Pretek je poňatý ako demo pretek pre všeobecnú popularizáciu tohto krásneho športu.

Je to ojedinelá akcia svojho druhu zameraná na propagáciu Kartingu ako takého za dlhé obdobie, ktorá umožní masovú propagáciu aj laickej verejnosti.

Cieľom výstavy je pomôcť slovenskému Kartingu vymaniť sa z neutešenej pozície a získať si obľubu, priaznivcov, fanúšikov a sponzorov.

Výstava sa koná od 28.09. do 02.10.2011, v rámci Autosalónu tento rok zapísaného do kalendára najprestížnejších autosalónov O.I.C.A.

Preteky budú rozdelené do dvoch dní 30.09. voľný tréning a 01.10.2011 meraný tréning a ostré jazdy.  Trať bude vybudovaná na ploche P4. Vstup do areálu je z Akademickej ulice cez bránu B2, kde bude vstup na registračný preukaz na jedno vozidlo, vozidlo môže byť obsadené posádkou, výstup z výstaviska počas aktívneho času výstavy od 9:00h  do 18:00h je na priepustku od bezpečnostnej služby.

V dni voľného tréningu a preteku (piatok a sobota) je vstup do areálu možný od 8:00h, opustenie areálu je do cca 19:00h, resp. do zotmenia.

Na prenocovanie je určené parkovisko P11 von z areálu situované za riaditeľstvom výstaviska. Príjazd z Výstavnej ulice, alebo cez výstavisko z plochy P4 cez P7, P3, blízko P1 cez bránu na P11.

Mapu areálu s popisom najdete vo formáte PDF tu. (MAPA AUTOSALÓN OPEN CUP)

Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať Tomáš Kuna 0907 162 051, alebo tomas@opencup.sk .

Organizátor srdečne pozíva všetkých priaznivcov vzhliadnuť výstavu a preteky.

You may also like...