Druhé podujatie odštartujeme v Rakúsku

Mesiac uplynul a pokračujeme ďalej druhým pretekom. Tentokrát Vás srdečne pozývam do rakúskeho Bruck an der Leitha , ktorý sa bude konať už tento víkend 26.5. 2018. Na tento pretek bude pripravený variant číslo 3. Tento variant bude nastavený až vo štvrtok, takže piatok od rána môžeme tvrdo trénovať. Chcem upozorniť na to, že v Brucku funguje veľký kontajner na odpadky!!!! Po skončení pretekov je potrebné všetky odpadky nahádzať doň, aby po Vás na parkovisku zostal poriadok. Olej a podobné odpady treba likvidovať úplne inak a nie, ako sa už pár krát stalo. Ak nastane takýto problém, treba normálne osloviť majiteľa dráhy a oni majú na to nádobu, v ktorej sa tento druh odpadu likviduje. Vstup do areálu je voľný počas celého dňa, už od štvrtka !!! Dobre to už všetci poznáme. Benzín na tento pretek nie je predpísaný. Povolený je už v tomto roku v triede Baby 50 motor – IAME 50 zaplombovaný a bez úprav v pôvodnom stave s prevodom 10 – 88.

Samotný pretek bude prebiehať až v sobotu.

Štartovné na tento pretek je:                                                                                                                          

Baby 50 – 50,-eur
Ostatné triedy – 60,-eur

Uhradenie štartovného a samotné prihlásenie do preteku je potrebné v sobotu, najneskôr do 10.00hod. Po tejto hodine, bude štartová listina uzatvorená. V prípade neskorého prihlásenia sa bude postupovať podľa predpisov SKP pre rok 2018. Na technickú kontrolu, ktorá bude prebiehať 26.5.2018 od 7.30 do 10.00 hod. je potrebné priniesť komplet výstroj jazdca a k motorom Rotax aj preukaz od motora. V prípade použitia viacerých motorov je potrebné, aby prešli tech. kontrolou a boli zapísane do technickej karty. Potrebné je aj to, aby ste poslali prihlášku na tento pretek.

Časový harmonogram je iba predbežný.

07:30 – 10:00 Technické preberanie
08:00 – 12:00 Voľné tréningy
12:00 – 12:20 Rozprava
12:20 – 13.00 Prestávka
13:00 – 14:30 Meraný tréning
14:30 – 16:30 Štart prvých jázd
16:30 – 18:30 Štart druhých jázd
18:30 Vyhodnotenie

Spomínať, že máte posielať prihlášky na každý pretek cez našu stránku je asi zbytočné, nakoľko ich aj tak veľa z Vás neposiela a tým sťažujete organizáciu pretekov. Mimochodom, ak si nájdete čas a chcete nám uľahčiť prípravu na preteky, tak v  hornej lište je kolonka s názvom prihláška a cez túto kolonku, Vás poprosím posielajte tie prihlášky. Dúfam, že som nezabudol na nič, ale ak by náhodou áno, tak ma kľudne kontaktujte telefonický a rád Vám odpoviem na vaše otázky. Veľmi sa teším na ďalšie preteky.

S pozdravom
organizátor Róbert Chudý.

You may also like...